קרוספיט

אימון פונקציונאלי בתל אביב

הגעתם לגיל שבו אתם מבינים שאם לא תשקיעו בגוף שלכם, הוא לא יהפוך ככה אתם לאחר? למחוטב וליפה יותר? אם כך, ברור שאתם מבינים שעליכם לזוז, וכמה שיותר. מעבר לכך שכולנו חולמים על גוף מושלם, יש עוד כמה יתרונות לפעילות הגופנית שכולנו יכולים לעסוק בה. חשוב שתבינו: זה לא משנה אם אתם חושבים על אימון פונקציונאלי תל אביב או שאתם חושבים על פעילויות אימון אחרות. מה שכן חשוב זו ההתמדה ובחירת המקום הטוב ביותר לאימונים שלכם. לכן כדאי שתכירו את TLV Gym Club – מועדון כושר תל אביבי, כי כאן אתם יכולים להיות בטוחים שתתאמנו באווירה נעימה.

אימון פונקציונאלי תל אביב עם מדריכים מקצועיים

בין אם רציתם לבחון את האפשרות של אימון פונקציונאלי תל אביב ובין אם אתם רוצים לעשות פעילות גופנית אחרת, המדריכים חשובים. כלומר, זה נכון שאתם אלה שתעשו בסופו של דבר את התרגילים, אך חשוב מאוד שיהיה מי שיוכל ללוות אתכם. כאשר אתם בוחרים במדריכים מקצועיים אתם יכולים לדעת שיש מי שבודק, נמצא על ידכם ומלווה אתכם לכל אורך הדרך. בנוסף, פעמים רבות כאשר אנחנו עושים אימון פונקציונאלי תל אביב עם מדריך צמוד, הוא גם מדברן אותנו. הוא נותן לנו כוח להמשיך ובצורה כזאת התוצאה הרבה יותר טובה.

אימונים במחירים נוחים

חלק מהתירוצים שהיו לכם עד היום לא להתאמן היו המחירים? היה נדמה לכם שעל כל אימון שאתם רוצים לעשות תצטרכו לשלם הון עתק? הגיע הזמן שתדעו שזה לא כך. יש היום תחרות מאוד גדולה בכל מה שקשור לאימונים מסוגים שונים ומכוני כושר. לכן, אם תוכלו לפנות אל מכון כושר שבו המחיר יהיה נוח, למה שתשלמו יותר ממה שצריך? זו, למעשה, עוד סיבה נהדרת שבגללה כדאי לכם לפנות אל TLV Gym Club – מועדון כושר תל אביבי. זה לא משנה אם תתקשרו למספר: 03-5757870 כדי להירשם או שאתם רוצים להגיע פיזית לצורך ההרשמה. מה שבטוח זה שכאן המחירים שתשלמו יהיו הרבה יותר נוחים לעומת המחירים שמחכים לכם בכל מקום אחר ברחבי העיר.

קרוספיט

אימון קבוצתי חוויתי במתחם קרוספיט שממוקם ברחבה המרכזית של חדר הכושר. באימון אנחנו קופצים, רצים, מטפסים על חבלים, מניפים שקים, נתלים על טבעות והכל באנרגיות גבוהות. אימון כח חברתי ולא שגרתי.

T.B.A.T.A (טבטה)

אימון אינטרוולים באורך 4 דקות המורכבים מ-8 סטים, כל סט בנוי מ- 20 שניות פעילות ו-10 שניות מנוחה. אימון קצר, ממוקד ואינטנסיבי. האימון הוא תוצאה של מחקר והוכח מדעית כאפקטיבי מאוד.

פילאטיס

שיפור היציבה, האיזון והתפקוד היום יומי של הגוף ע"י אימון שרירי הליבה בשיטת פילאטיס. שיעורי פילאטיס מודרכים ווריטואליים לאורך כל שעות היום.

קיקבוקס

אימון אנרגטי במיוחד המשלב בעיטות ואגרופים לחיזוק הגוף, הקואורדינציה והנפש. שריפת שומנים מוגברת בפעילות אירובית עם אלמנטים מעולם האיגרוף (ללא שקים).

 

קבוצת ריצה

קבוצת ריצה לאורך כל השנה, רוב האימון מחוץ למועדון, ברחובות תל אביב הקסומה. הקבוצה משתתפת במרתון ת"א ומייצגת את מתאמני מועדון הכושר התל אביבי הכי חברתי בעיר.

אימון TRX (אימון רצועות)

עיצוב וחיזוק במשקל גוף כנגד רצועות. היתרון של האימון הוא חיזוק שרירי הליבה בזויות מגוונות, חיטוב הגוף באופן אפקטיבי ומהנה.

נינג'ה

מתקן נינג'ה עם אלמנטים רבים ומגוונים לחיזוק ואימון במשקל גוף. אתגר הנינג'ה שלנו מזמין אותך להשלים סיבוב שלם בלי ליפול ולזכות בתהילת עולם.

יוגה

המגוון הכי גדול בעיר של שיעורי יוגה – שילוב של שיעורים וירטואליים עם שיעורים מודרכים. האטה יוגה, אשטנגה, שיבננדה, ויניאסה יוגה ועוד.

HIIT (היט)

אימון אינטרוולים בעצימות גבוה בשילוב הפוגות קצרות. אימון אירובי ואימון כח היוצרים יחד אימון עצבני במיוחד, אולטימטיבי לחיטוב הגוף.

MMA

אימון אומנויות לחימה משולבות, האימון מדמה קרב פנים מול פנים ומשלב טכניקות מעולמות שונים של אומנויות לחימה.

ספינינג

זה ספינינג או בית קולנוע ? חדר ספינינג און דימנד (VOD) שפעיל כל היום, עם חווית רכיבת שטח במסלולים מכל העולם ורמות קושי שונות, כולל שיעורי טכניקה.

join TLV GYM